Виробництво пакетів за індивідуальним замовленням

Виберіть підкатегорію

У даній категорії немає товарів.


Зручна, надійна, приваблива упаковка є вагомим аргументом, який впливає на рішення споживача про придбання товару. Для тих, хто піклується про навколишнє середовище, важливим фактором стає екологічність, через що проявляється відмова від продукції в пластиковій упаковці на користь еко пакетів. Тому багато бізнесів використовують крафт упаковку для ефективної реалізації товару.

Вибираючи паперові пакети з логотипом або печаткою, компанія отримує додаткову можливість створити іміджеву рекламу. «Конві-Пак» пропонуємо купити оптом паперову упаковку з гарантією якості. Мінімальне замовлення паперових  пакетів становить 5000 штук для пакетів з дном і від 10 000 штук для пакетів «саше». Виготовлення продукції на власному виробництві займає до 14 робочих днів.

Асортимент крафтових паперових пакетів на замовлення

«Конві-Пак» реалізує різні види упаковки, постійно оновлюючи і розширюючи асортимент. У нас ви можете придбати під замовлення:

За бажанням замовника наносимо флексодрук до 4 кольорів. З питань підбору різновидів і розмірів пакетів під Ваші потреби зв'яжіться з нашим менеджером.


Новини