Крафтовий обгортковий папір

Листи жиростійкі (5 кг/уп.) (420х600х0) - зображення
00005 У наявності
286.00 UAH
опт: 264.00 UAH
Обгортковий папір (310х300х0) - зображення
68 У наявності
572.00 UAH
опт: 528.00 UAH
Обгортковий папір з друком (310х300х0) - зображення
77 У наявності
616.00 UAH
опт: 568.00 UAH

Папір обгортковий крафтовий використовується переважно в харчовій індустрії, тому що вона має певні переваги перед іншими видами пакувальних матеріалів:

Дуже важливим фактором є ще й те, що крафтовий папір для упаковки навіть у вологому вигляді має властивість опору до продавлювання, що робить упаковку з неї досить надійною і міцною по відношенню до своєї ж питомої ваги.

Виготовлення упаковки з крафтового паперу здійснюється на власному виробництві, що гарантує дотримання обумовлених термінів і відсутність браку.

Застосування тонкого обгорткового паперу не обмежується харчовою промисловістю - завдяки фізико-хімічним властивостями і зручності у використанні її також можуть застосовувати в транспортних і поштових компаніях, видавничій справі та навіть в побуті в якості пакувального матеріалу.

У нас Ви можете замовити харчову паперову упаковку оптом в будь-якій кількості (від однієї упаковки зі складу або від 10 тис. шт. під замовлення). Виробничі лінії дозволяють зробити нанесення зображення, щоб в результаті вийшов надійний матеріал для харчової упаковки з нанесенням логотипу будь-яких форм і розмірів, нанесенням текстових символів. Розміри упаковки можуть бути як стандартними, так й індивідуальними. Щільність її повністю відповідає нормативно-технічній базі та стандартам ГОСТ.Новини