Партнерство

Місія ТОВ «Конві-ПАК» - надати споживачам якісну паперову упаковку. Ми цінуємо своїх партнерів і завжди відкриті для плідного та взаємовигідного співробітництва, для ефективного розвитку Вашого і нашого бізнесу.

Переваги партнерства з «Конві-ПАК»

Ми постійно розвиваємо і удосконалюємо виробництво екологічної паперової упаковки, для чого набуваємо нові матеріали й устаткування, планомірно впроваджуємо програму інвестицій в бізнес.

Щоб підвищити досягнуті результати, компанія шукає нових партнерів, застосовує нові технології роботи. Кваліфіковані фахівці, надійна технічна база, стабільність матеріального становища - гарантія успішного співробітництва. Ми взаємодіємо з усіма регіонами України та зацікавлені в постачальниках за наступними напрямками:

самовывоз
Папір (на постійній основі)

Закуповуємо крафтовий папір для виробництва паперової упаковки. Надішліть запит, і ми з Вами зв'яжемося!

Наша доставка по Киеву
Клей (на постійній основі)

Закуповуємо клей для виробництва паперової упаковки. Надішліть запит, і ми з Вами зв'яжемося!

Перевозчиком по Украине
Робочий одяг та взуття, товари для офісу (періодичні закупівлі)

Закуповуємо спецівку для робітників на виробництві та інше, що може нас зацікавити. Залиште запит, і ми з Вами зв'яжемося!

Підтримка Вашого бізнесу

Запрошуємо Вас стати нашим партнером, щоб спільно формувати взаємовигідні пропозиції. Стаючи партнером ТОВ «Конві-ПАК», Ви розширюєте свій асортимент з нашою підтримкою і отримуєте прибуток.

Ми гарантуємо якість і терміни поставки нашої продукції, так як дбаємо про репутацію. Чекаємо Ваших пропозицій на електронну адресу konvi@konvi.kiev.ua.


Приєднуйтесь до програми лояльності