Пакети з ламінацією

Пакет з боковим вікном (210х108х50) - зображення
54473
В упаковці, шт.: 1000
822.00 UAH
опт: 759.00 UAH

Паперові ламіновані пакети

Специфіка упаковки для гарячих продуктів харчування полягає в тому, щоб з максимальною ефективністю і на досить довгий час зберегти температуру страви. Оптимальним вибором для цієї мети за якістю і ціною вважається застосування паперових ламінованих пакетів. Це надійна міцна двошарова упаковка, яка забезпечує хорошу теплоізоляцію гарячої продукції на тривалий термін, без шкоди для її форми і смакових якостей.

Найчастіше пакет паперовий ламінований використовують для упаковки і транспортування в ньому курок гриль.

Тут важливо враховувати цілий ряд характеристик цього готового продукту:

Всі ці фактори враховані при виробництві крафтових паперових пакетів для курки гриль від «Конві-Пак». Такі ламіновані пакети - більш практичний аналог фольгованих, та й їх зовнішній вигляд набагато кращий на тлі інших пропонованих на ринку варіантів.

Такі еко пакети використовують і для упаковки інших продуктів, де також важливим є збереження температури - наприклад, шашлику, і в якості своєрідного ланч-боксу. Завдяки своїй двошаровій ізоляції протікання рідини і жиру з такої упаковки виключено.

Ламіновані паперові пакети також можуть бути носіями рекламної інформації. У нас можна замовити нанесення логотипу або будь-якого зображення. Таке брендування додасть солідності продукції, при цьому не буде витратним.


Новини