Пакет для багета

Пакет для багета (430х90х45) - зображення
76 У наявності
В упаковці, шт.: 1000
498.00 UAH
опт: 459.00 UAH
Пакет для багета (570х90х40) - зображення
35 У наявності
В упаковці, шт.: 1000
683.00 UAH
опт: 654.00 UAH

Пакети для багетів

Крафтові паперові пакети для багета відмінний альтернативний варіант упаковки, екологічна заміна поліетилену і пластику. Така упаковка не тільки практична, а й естетично приваблива.   

Вона в повній мірі збереже свіжість хлібобулочного виробу, так як щільність паперу підібрана спеціально для хорошого повітрообміну всередині пакету. Адже саме свіжість і характерний хрускіт багета - це ті якості, які важливо зберегти якомога довше. Пакети для багетів можуть мати класичний лаконічний дизайн, або доповнюватися прозорим або перфорованим вікном.

 Така упаковка вирішує відразу кілька завдань:

  1. Практичність - папір є кращим варіантом для зберігання в ній свіжої випічки
  2. Економічність - навіть якщо ваша пекарня або виробничий цех невеликих розмірів, витрати на таку упаковку продукції мінімальні
  3. Естетична привабливість - приємно і гігієнічно купувати випічку в паперовому пакеті. Багет має нестандартну витягнуту форму, і вашому покупцеві буде складно придумати, в чому ж донести булку до будинку, не пошкодивши її.
  4. Маркетинговий хід - ви можете замовити друк упаковки з вашим логотипом, що підкреслить її індивідуальність, стане додатковою рекламою для вашого виробництва.

Стильні паперові пакети для багетів - це та необхідність, без якої складно уявити собі сучасну пекарню. Особливо, якщо її власники дбають не тільки про якість продукції, але і про зручність покупців.Новини