Пакети для пончиків

Пакет жиростійкий (270х130х70) - зображення
28 У наявності
В упаковці, шт.: 1000
650.00 UAH
опт: 620.00 UAH

Паперові пакети для пончиків

Пончики - мабуть, одні з найпопулярніших кондитерських виробів швидкого приготування, які подобаються як дорослим, так і дітям. Тому точок, де встановлюється спеціалізоване обладнання для їх формування і обсмажування стає все більше. Важливе питання, яке стоїть перед власником такого виробництва - будь-що упакувати, щоб виріб було зручно з'їсти на місці або донести додому.

Оптимальний вибір для такого завдання - паперові пакети для пончиків. Розглянемо 5 причин, чому цей матеріал упаковки краще за інших альтернативних:

  1. Пакети для пончиків виготовлені з волого - і жиростійкого паперу, що для упаковки виробів, приготовлених у фритюрі вкрай важливо.
  2. Така упаковка зберігає свіжість виробів, не дає накопичуватися волозі всередині пакету.
  3. Мінімальні витрати - білі або бурі крафт пакети виглядають привабливо, а коштують при цьому недорого.
  4. Екологічність - паперова упаковка гіпоалергенна, в її виробництві не використовувалися небезпечні для здоров'я речовини.
  5. Можливість використання пакетів в маркетингових цілях - можна додати такій упаковці оригінальності, завдавши на ній логотип, напис, зображення, які асоціюються з вашим бізнесом.

Крафт пакети, виготовлені з щільного якісного крафтового паперу підійдуть для упаковки гарячих пончиків, донатсів, будь-яких виробів, приготовлених у фритюрі.Новини