Пакети для пляшки (пиво, вино)

Пакет для шаурми (310х100х40) - зображення
69 У наявності
В упаковці, шт.: 1000
425.00 UAH
опт: 405.00 UAH
Пакет з крученими ручками (370х135х80) - зображення
821 У наявності
В упаковці, шт.: 125
592.50 UAH
опт: 563.75 UAH

Паперові пакети під пляшку

Паперовий пакет під пляшку застосовується для упаковки алкогольних і безалкогольних напоїв, відрізняється невеликими розмірами і естетичним зовнішнім виглядом. Дорогий напій в міцному і привабливому паперовому пакеті набуває престижність, стає фірмовим презентом.

Реалізуємо крафт-пакети для вина, пива, коньяку, шампанського оптовими партіями. Мінімальне замовлення становить одну упаковку зі складу або під замовлення від 5 тис. шт. Для створення пакетів застосовується вологостійкий і міцний крафтовий папір щільністю до 100 гр/м2. Пропонуємо упаковку для пляшок стандартних розмірів, також виготовляємо пакети з нестандартними параметрами під замовлення.

Паперовий пакет для пляшки від «Конві-Пак»   

У нас великий досвід у виготовленні пакувальної паперової продукції, тому реалізуємо широкий асортимент з гарантією якості. Виконуємо замовлення протягом 14 робочих днів, що виділяє нас на фоні інших виробників. Пакети для пляшки естетичні, здатні ефективно прорекламувати ваш товар і створити імідж компанії, якщо використовувати нанесення логотипу. В асортименті представлені паперові пакети під одну або кілька пляшок.

Паперові пакети для пляшки виробляємо на сучасному обладнанні, дотримуючись наступних параметрів:

Паперова упаковка відрізняється екологічністю, не створює проблем для утилізації. У ній зручно зберігати і продавати продукцію в пляшках, так як ймовірність розбити упаковану пляшку набагато нижче. У нас можна замовити стандартні пакети для пляшки, з печаткою, логотипом, плоскими або крученими ручками. Пакет витримує навантаження до 3 кг.

Щоб купити стандартну або брендовану упаковку для пляшки, зв'яжіться з нами по телефону. З прикладами продукції можете ознайомитися в нашому каталозі. Звертайтеся!


Новини